Šis 1.9 D MT (64 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [Restyling] Hečbeks, ko SEAT ražoja no 1996 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 47litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15second |
| Darba tilpums | 1896cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 64bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 124Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 95mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3850mm |
| Platums | 1640mm |
| Augstums | 1408mm |
| Garenbāze | 2440mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1429mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1394mm |
| Pašmasa | 975kg |
| Pilnā masa | 1450kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 270litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 580litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 5.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.