Šis 1.2 MPI MT (70 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation ST wagon, ko SEAT ražoja no 2008 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 630 to 1 020km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 163km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.9second |
| Darba tilpums | 1198cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 70bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 112Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 3 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 76.5mm |
| Virzuļa gājiens | 86.9mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.5m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4052mm |
| Platums | 1693mm |
| Augstums | 1445mm |
| Garenbāze | 2469mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1465mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1457mm |
| Pašmasa | 1049kg |
| Pilnā masa | 1500kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 292litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 292litre |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam, Dampers, Cylindrical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 8.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.3 litri / 100km |
| Vidējais | 6.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.