Šis 1.2 TSI MT (105 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation ST wagon, ko SEAT ražoja no 2008 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 660 to 1 000km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.8second |
| Darba tilpums | 1197cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 105bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 175Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1550up to 4 100 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 71mm |
| Virzuļa gājiens | 75.6mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.48m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4052mm |
| Platums | 1693mm |
| Augstums | 1445mm |
| Garenbāze | 2469mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1465mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1457mm |
| Pašmasa | 1090kg |
| Pilnā masa | 1541kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 292litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 292litre |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam, Dampers, Cylindrical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 8.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.4 litri / 100km |
| Vidējais | 6.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.