Šis 0.7 AT (50 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Kabriolets, ko Smart ražoja no 2000 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kabriolets |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Platums | 1515mm |
| Garums | 2500mm |
| Augstums | 1549mm |
| Garenbāze | 1812mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1272mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 150litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 150litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1354mm |
| Pašmasa | 740kg |
| Pilnā masa | 990kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 698cm3 |
| Dzinēja jauda | 50bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 250RPM |
| Maksimālais griezes moments | 80Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 3 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800RPM |
| Cilindra diametrs | 66.5mm |
| Virzuļa gājiens | 67mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 135km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 18.3second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 33litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 550 to 800km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Aizmugurējā piekare | De-Dion |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 8.7m |
| Pilsētā | 7.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.