Šis 0.85 D AT (41 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Kabriolets, ko Smart ražoja no 2000 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 4.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 3.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 22litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 490 to 610km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 135km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 19.8second |
| Darba tilpums | 799cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 41bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 100Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 3 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 65.5mm |
| Virzuļa gājiens | 79mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 8.7m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 2500mm |
| Platums | 1537mm |
| Augstums | 1549mm |
| Garenbāze | 1812mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1285mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1354mm |
| Pašmasa | 740kg |
| Pilnā masa | 990kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 150litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 150litre |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | De-Dion |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 5.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.1 litri / 100km |
| Vidējais | 4.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.