Šis 0.6 MT (55 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Smart ražoja no 1998 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 22litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 360 to 510km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 135km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 17.2second |
| Darba tilpums | 599cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 55bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 250RPM |
| Maksimālais griezes moments | 80Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 3 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 63mm |
| Virzuļa gājiens | 63mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 8m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 2499mm |
| Platums | 1519mm |
| Augstums | 1529mm |
| Garenbāze | 1811mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1290mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1349mm |
| Pašmasa | 720kg |
| Pilnā masa | 980kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 150litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 150litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | De-Dion |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 7.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.2 litri / 100km |
| Vidējais | 5.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.