Šis 0.8 MT CDi (41 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Smart ražoja no 1998 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 3.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 3.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 22litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560 to 710km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 135km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 19.8second |
| Darba tilpums | 799cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 41bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 100Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800up to 2 800 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Cilindru skaits | 3 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 65mm |
| Virzuļa gājiens | 79mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 8m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 2499mm |
| Platums | 1519mm |
| Augstums | 1529mm |
| Garenbāze | 1811mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1290mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1349mm |
| Pašmasa | 730kg |
| Pilnā masa | 990kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 150litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 150litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | De-Dion |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 4.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 3.6 litri / 100km |
| Vidējais | 3.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.