Šis 2.0 Xdi E-Tronic 4WD (141 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Apvidus auto, ko SsangYong ražoja no 2007 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1880mm |
| Garums | 4660mm |
| Augstums | 1740mm |
| Garenbāze | 2740mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1570mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 625litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1570mm |
| Klīrenss | 199mm |
| Pašmasa | 1905kg |
| Pilnā masa | 2530kg |
| Darba tilpums | 625kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 625litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1205/1300kg |
| Permitted road-train weight | 4830kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 141bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 310Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800up to 2 750 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 86.2mm |
| Virzuļa gājiens | 85.6mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 166km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 640 to 1 070km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Pilsētā | 13.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8 litri / 100km |
| Vidējais | 10 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.