Šis 2.3 MT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Apvidus auto, ko SsangYong ražoja no 2007 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4660mm |
| Platums | 1880mm |
| Augstums | 1740mm |
| Garenbāze | 2740mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1570mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1570mm |
| Klīrenss | 199mm |
| Pašmasa | 1872kg |
| Pilnā masa | 2530kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 625litre |
| Darba tilpums | 658kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 625litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1179/1328kg |
| Permitted road-train weight | 4630kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2295cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 90.9mm |
| Virzuļa gājiens | 88.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 214Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500up to 4 000 RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 168km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 510 to 910km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Pilsētā | 17.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.8 litri / 100km |
| Vidējais | 12.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.