Šis 2.3 AT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko SsangYong ražoja no 2001 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 15 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 73litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 410 to 700km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 176km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.8second |
| Darba tilpums | 2295cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 210Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.5m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4656mm |
| Platums | 1864mm |
| Augstums | 1735mm |
| Garenbāze | 2630mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1510mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1520mm |
| Klīrenss | 195mm |
| Pašmasa | 1835kg |
| Pilnā masa | 2520kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 780litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1920litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Drive axle, Trailing arms, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 21.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.6 litri / 100km |
| Vidējais | 15.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.