Šis 2.9 TDI MT (120 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko SsangYong ražoja no 2001 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 15 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4656mm |
| Platums | 1864mm |
| Augstums | 1735mm |
| Garenbāze | 2630mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1510mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1520mm |
| Klīrenss | 195mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1920litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 780litre |
| Pašmasa | 1850kg |
| Pilnā masa | 2520kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2874cm3 |
| Dzinēja jauda | 120bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 256Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2250RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 16.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 73litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 630 to 1 010km |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Drive axle, Trailing arms, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.5m |
| Pilsētā | 13.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.3 litri / 100km |
| Vidējais | 10.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.