Šis 2.9 AT RX 290 TD (120 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko SsangYong ražoja no 2001 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 250Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 2874cm3 |
| Dzinēja jauda | 120bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 5 |
| Cilindra diametrs | 86.2mm |
| Virzuļa gājiens | 92.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2200RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4720mm |
| Platums | 1870mm |
| Augstums | 1760mm |
| Garenbāze | 2820mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1550mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1540mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1920litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Pašmasa | 1855kg |
| Pilnā masa | 2550kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 157km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 16.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 640 to 1 110km |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pilsētā | 14.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.3 litri / 100km |
| Vidējais | 10.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.