Šis 3.2 AT RX 320 (220 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko SsangYong ražoja no 2001 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 295Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3199cm3 |
| Dzinēja jauda | 220bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 750RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 89.9mm |
| Virzuļa gājiens | 84mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4720mm |
| Platums | 1870mm |
| Augstums | 1760mm |
| Garenbāze | 2820mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1550mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1540mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1920litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Pašmasa | 1865kg |
| Pilnā masa | 2550kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 19.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 710km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 23 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.6 litri / 100km |
| Vidējais | 17 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.