Šis 2.5 AT 4WD (173 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Sedans, ko Subaru ražoja no 2003 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 227Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2457cm3 |
| Dzinēja jauda | 173bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Opposed |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4665mm |
| Platums | 1730mm |
| Augstums | 1425mm |
| Garenbāze | 2670mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1495mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1490mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1415kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 217km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 980km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Pilsētā | 14.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.8 litri / 100km |
| Vidējais | 10.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.