Šis 3.0 MT 4WD (245 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Sedans, ko Subaru ražoja no 2003 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 297Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3000cm3 |
| Dzinēja jauda | 245bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Opposed |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4665mm |
| Platums | 1730mm |
| Augstums | 1435mm |
| Garenbāze | 2670mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1495mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1490mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1560kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 243km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6second |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.1litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 360 to 720km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Pilsētā | 21.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.7 litri / 100km |
| Vidējais | 14.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.