Šis 2.5 MT AWD (167 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation [Restyling] Universālis, ko Subaru ražoja no 2012 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1820mm |
| Garums | 4775mm |
| Augstums | 1605mm |
| Garenbāze | 2745mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1540mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1540mm |
| Klīrenss | 213mm |
| Pašmasa | 1495kg |
| Pilnā masa | 2010kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 526litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1726litre |
| Darba tilpums | 515kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2457cm3 |
| Dzinēja jauda | 167bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 229Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Opposed |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 99.5mm |
| Virzuļa gājiens | 79mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 201km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560 to 960km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pilsētā | 14 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.2 litri / 100km |
| Vidējais | 10.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.