Šis 3.6 E-5AT AWD (249 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation [Restyling] Universālis, ko Subaru ražoja no 2012 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1820mm |
| Garums | 4790mm |
| Augstums | 1615mm |
| Garenbāze | 2745mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1535mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1530mm |
| Klīrenss | 213mm |
| Pašmasa | 1617kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 526litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1690litre |
| Pilnā masa | 2100kg |
| Darba tilpums | 483kg |
| Permitted road-train weight | 4100kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3630cm3 |
| Dzinēja jauda | 249bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 350Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Opposed |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 91mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 230km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 430 to 820km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pilsētā | 18.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.5 litri / 100km |
| Vidējais | 12.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.