Šis 1.8 MT AWD (120 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko Subaru ražoja no 1987 līdz 1992. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 183Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1782cm3 |
| Dzinēja jauda | 120bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Opposed |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 67mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4450mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1295mm |
| Garenbāze | 2465mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1435mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1425mm |
| Klīrenss | 170mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 340litre |
| Pašmasa | 1140kg |
| Pilnā masa | 1590kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 340litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 195km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 550 to 900km |
| Priekšējā piekare | Steering knuckle |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Steering knuckle |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 9.8m |
| Pilsētā | 13.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8 litri / 100km |
| Vidējais | 10.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.