Šis 2.7 MT AWD (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko Subaru ražoja no 1987 līdz 1992. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 211Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2672cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Opposed |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 67mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4450mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1295mm |
| Garenbāze | 2465mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1435mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1425mm |
| Klīrenss | 170mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 340litre |
| Pašmasa | 1310kg |
| Pilnā masa | 1760kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 340litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 210km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 430 to 670km |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8second |
| Priekšējā piekare | Steering knuckle |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Steering knuckle |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 9.8m |
| Pilsētā | 16.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.8 litri / 100km |
| Vidējais | 14.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.