Šis 1.5 AT (97 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [2-й Restyling] Universālis, ko Suzuki ražoja no 1995 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 51litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 740 to 1 240km |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 1493cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 97bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 126Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.8m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4375mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1460mm |
| Garenbāze | 2480mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1440mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1435mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1030kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 375litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1377litre |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 8.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.