Šis 1.8 MT (135 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [2-й Restyling] Universālis, ko Suzuki ražoja no 1995 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.1litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 51litre |
| Degviela | 92 RON |
| Darba tilpums | 1839cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 135bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 157Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rotary-piston |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.8m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4375mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1460mm |
| Garenbāze | 2480mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1100kg |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Strut, Helical springs, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | MacPherson Struts, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 8.5 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.