Šis 0.7 MT (64 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Apvidus auto, ko Suzuki ražoja no 1998 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 106Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 658cm3 |
| Dzinēja jauda | 64bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 3 |
| Cilindra diametrs | 68mm |
| Virzuļa gājiens | 60mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3395mm |
| Platums | 1475mm |
| Augstums | 1660mm |
| Garenbāze | 2250mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1220mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1210mm |
| Klīrenss | 190mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 620litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 85litre |
| Pašmasa | 930kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 40litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 1 000km |
| Maksimālais ātrums | 125km/h |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 9m |
| Pilsētā | 9.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.