Šis 1.3 MT 4WD (80 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Apvidus auto, ko Suzuki ražoja no 1998 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 104Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1328cm3 |
| Dzinēja jauda | 80bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 74mm |
| Virzuļa gājiens | 75.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3625mm |
| Platums | 1600mm |
| Augstums | 1670mm |
| Garenbāze | 2250mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1355mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1365mm |
| Klīrenss | 190mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 816litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 113litre |
| Pašmasa | 1060kg |
| Pilnā masa | 1420kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 140km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 40litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.1second |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 390 to 560km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 9.8m |
| Pilsētā | 12.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.5 litri / 100km |
| Vidējais | 9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.