Šis 1.0 MT (53 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [Restyling] Hečbeks (3 durvis), ko Suzuki ražoja no 1996 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1590mm |
| Garums | 3745mm |
| Augstums | 1350mm |
| Garenbāze | 2265mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1365mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 280litre |
| Klīrenss | 160mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 620litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1340mm |
| Pašmasa | 730kg |
| Pilnā masa | 1250kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 993cm3 |
| Dzinēja jauda | 53bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 700RPM |
| Maksimālais griezes moments | 76Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 3 |
| Cilindra diametrs | 74mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3300RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 145km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 16second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 40litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.3litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 670 to 1 000km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9m |
| Pilsētā | 7.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.8 litri / 100km |
| Vidējais | 6.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.