Šis 1.3 AT (68 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [Restyling] Hečbeks (3 durvis), ko Suzuki ražoja no 1996 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1585mm |
| Garums | 3745mm |
| Augstums | 1350mm |
| Garenbāze | 2265mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1365mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 226litre |
| Klīrenss | 160mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1340mm |
| Pašmasa | 835kg |
| Pilnā masa | 1280kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1298cm3 |
| Dzinēja jauda | 68bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 99Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 74mm |
| Virzuļa gājiens | 75mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 156km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 40litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 440 to 800km |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.3second |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9m |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 10.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6 litri / 100km |
| Vidējais | 8.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.