Šis 1.3 MT (92 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Hečbeks (5 durvis), ko Suzuki ražoja no 2004 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1690mm |
| Garums | 3760mm |
| Augstums | 1510mm |
| Garenbāze | 2380mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 213litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 562litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1480mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1000kg |
| Pilnā masa | 1485kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1328cm3 |
| Dzinēja jauda | 92bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 116Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 78mm |
| Virzuļa gājiens | 69mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560 to 900km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 9.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6 litri / 100km |
| Vidējais | 7.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.