Šis 1.6 MT (125 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Hečbeks (5 durvis), ko Suzuki ražoja no 2004 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 750km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8second |
| Darba tilpums | 1586cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 125bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 148Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 78mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3765mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1500mm |
| Garenbāze | 2380mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1480mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1105kg |
| Pilnā masa | 1485kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 213litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 495litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 10.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.2 litri / 100km |
| Vidējais | 8.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.