Šis 2.0 MT (136 hp) dzinējs tika uzstādīts TA Crossover 5-doors, ko Suzuki ražoja no 1988 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.6litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.5second |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 136bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 172Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 69mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4028mm |
| Platums | 1636mm |
| Augstums | 1702mm |
| Garenbāze | 2479mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1397mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1400mm |
| Klīrenss | 183mm |
| Pašmasa | 1300kg |
| Pilnā masa | 1875kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 263litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 438litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 12.7 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.