Šis 2.0 TD AT (71 hp) dzinējs tika uzstādīts TA Crossover 5-doors, ko Suzuki ražoja no 1988 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 670 to 970km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 130km/h |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 71bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 168Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4125mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1700mm |
| Garenbāze | 2479mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1397mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1400mm |
| Klīrenss | 183mm |
| Pašmasa | 1405kg |
| Pilnā masa | 1945kg |
| Darba tilpums | 540kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 120litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 580litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 12.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.3 litri / 100km |
| Vidējais | 10.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.