Šis 0.7 MT (54 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Minivens, ko Suzuki ražoja no 2003 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.3litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 30litre |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 658cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 54bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 64Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 3 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3395mm |
| Platums | 1475mm |
| Augstums | 1645mm |
| Garenbāze | 2360mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1295mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1290mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 850kg |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 5.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.