Šis 1.3 MT (94 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Minivens, ko Suzuki ražoja no 2003 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.3litre |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 155km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.8second |
| Darba tilpums | 1328cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 94bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 118Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4100RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3541mm |
| Platums | 1621mm |
| Augstums | 1694mm |
| Garenbāze | 2360mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1420mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1384mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 975kg |
| Pilnā masa | 1460kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 300litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 300litre |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 9.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.4 litri / 100km |
| Vidējais | 7.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.