Šis 3.6 AT 4WD (252 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko Suzuki ražoja no 2007 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5009mm |
| Platums | 1834mm |
| Augstums | 1750mm |
| Garenbāze | 2855mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1565mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1570mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 396litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 396litre |
| Pašmasa | 1837kg |
| Pilnā masa | 2348kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3564cm3 |
| Dzinēja jauda | 252bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Maksimālais griezes moments | 329Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2300RPM |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Vidējais | 15.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.