Šis 3.6i AT (252 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko Suzuki ražoja no 2007 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.8litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 3564cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 252bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 329Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2300RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5009mm |
| Platums | 1834mm |
| Augstums | 1750mm |
| Garenbāze | 2855mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1565mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1570mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Pašmasa | 1837kg |
| Pilnā masa | 2348kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 396litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 396litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 13 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.