Šis 2.4 VVT-i AT (152 hp) dzinējs tika uzstādīts XV30 [Restyling] Sedans, ko Toyota ražoja no 2004 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 530 to 920km |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 2362cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 152bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 218Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 88.5mm |
| Virzuļa gājiens | 96mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4815mm |
| Platums | 1795mm |
| Augstums | 1500mm |
| Garenbāze | 2720mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1545mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1535mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1415kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 520litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 520litre |
| Pilnā masa | 1935kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Strut, On triangular wishbones, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut, Wishbone, Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 15.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.