Šis 2.4 VVT-i MT (152 hp) dzinējs tika uzstādīts XV30 Sedans, ko Toyota ražoja no 2001 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 1 010km |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 2362cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 152bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 218Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 88.5mm |
| Virzuļa gājiens | 96mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4815mm |
| Platums | 1795mm |
| Augstums | 1500mm |
| Garenbāze | 2720mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1545mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1535mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1390kg |
| Pilnā masa | 1935kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 520litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 520litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Strut, On triangular wishbones, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut, Wishbone, Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 14 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.