Šis 3.0 AT (Japan) (192 hp) dzinējs tika uzstādīts XV30 Sedans, ko Toyota ražoja no 2001 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 450 to 840km |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 2995cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 192bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 300RPM |
| Maksimālais griezes moments | 283Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 87.5mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4815mm |
| Platums | 1795mm |
| Augstums | 1500mm |
| Garenbāze | 2720mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1545mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1535mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1500kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 520litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 520litre |
| Pilnā masa | 2015kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Strut, On triangular wishbones, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut, Wishbone, Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 18.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.