Šis 1.6 AT (165 hp) dzinējs tika uzstādīts T210 Sedans, ko Toyota ražoja no 1996 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1695mm |
| Garums | 4455mm |
| Augstums | 1400mm |
| Garenbāze | 2580mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1465mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 1180kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1587cm3 |
| Dzinēja jauda | 165bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 7 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 162Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 5 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5600RPM |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Priekšējā piekare | Strut, Helical springs, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut, Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Vidējais | 10.9 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.