Šis 1.8 MT (115 hp) dzinējs tika uzstādīts T210 Sedans, ko Toyota ražoja no 1996 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4495mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1410mm |
| Garenbāze | 2580mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1465mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1130kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1762cm3 |
| Dzinēja jauda | 115bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 85.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 155Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2800RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 550 to 1 000km |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.2m |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
| Aizmugurējā piekare | MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Pilsētā | 13.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.