Šis 1.8 VT-i MT (143 hp) dzinējs tika uzstādīts 7 generation Kupeja, ko Toyota ražoja no 1999 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4335mm |
| Platums | 1735mm |
| Augstums | 1320mm |
| Garenbāze | 2600mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1490mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1480mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 365litre |
| Pašmasa | 1070kg |
| Pilnā masa | 1565kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 365litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1794cm3 |
| Dzinēja jauda | 143bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 91mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 170Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 205km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.7second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 530 to 890km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 12.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.4 litri / 100km |
| Vidējais | 9.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.