Šis 1.8 VVTL - i Sport AT (192 hp) dzinējs tika uzstādīts 7 generation Kupeja, ko Toyota ražoja no 1999 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4335mm |
| Platums | 1735mm |
| Augstums | 1315mm |
| Garenbāze | 2600mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1490mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1480mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 365litre |
| Pašmasa | 1215kg |
| Pilnā masa | 1565kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 365litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1796cm3 |
| Dzinēja jauda | 192bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 7 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 82mm |
| Virzuļa gājiens | 85mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 180Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 6800RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 225km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 13.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.