Šis 4.3 AT (280 hp) dzinējs tika uzstādīts F30 Sedans, ko Toyota ražoja no 2000 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4995mm |
| Platums | 1830mm |
| Augstums | 1490mm |
| Garenbāze | 2925mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1570mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1570mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1780kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 495litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 572litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 4292cm3 |
| Dzinēja jauda | 280bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 91mm |
| Virzuļa gājiens | 82.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 429.5Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3400RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 84litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.4litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 650 to 890km |
| Maksimālais ātrums | 211km/h |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.4m |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.