Šis 2.0 TD MT (116 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Minivens, ko Toyota ražoja no 2004 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1710mm |
| Garums | 4240mm |
| Augstums | 1610mm |
| Garenbāze | 2600mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1480mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 415litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1490mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1760litre |
| Pašmasa | 1475kg |
| Pilnā masa | 2140kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1995cm3 |
| Dzinēja jauda | 116bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 280Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 82.2mm |
| Virzuļa gājiens | 94mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 710 to 1 040km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.