Šis 2.0 D MT (72 hp) dzinējs tika uzstādīts E100 Hečbeks (3 durvis), ko Toyota ražoja no 1991 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4095mm |
| Platums | 1685mm |
| Augstums | 1380mm |
| Garenbāze | 2465mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1460mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 1120kg |
| Pilnā masa | 1610kg |
| Darba tilpums | 490kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 309litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 748litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 940km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.4second |
| Darba tilpums | 1975cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 72bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 131Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2600RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 85mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 9.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.