Šis 2.0 D MT (72 hp) dzinējs tika uzstādīts E100 Hečbeks (5 durvis), ko Toyota ražoja no 1991 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 131Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 1974cm3 |
| Dzinēja jauda | 72bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 85mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4100mm |
| Platums | 1679mm |
| Augstums | 1379mm |
| Garenbāze | 2461mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1461mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 309litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 309litre |
| Pašmasa | 1085kg |
| Pilnā masa | 1615kg |
| Darba tilpums | 530kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.1second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Vidējais | 6.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.