Šis 3.0 D MT (136 hp) dzinējs tika uzstādīts H200 Minibus, ko Toyota ražoja no 2004 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minibus |
|---|---|
| Sēdvietas | 912 |
| Platums | 1880mm |
| Garums | 5380mm |
| Augstums | 2285mm |
| Garenbāze | 3110mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1655mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1650mm |
| Klīrenss | 185mm |
| Pašmasa | 2295kg |
| Pilnā masa | 3250kg |
| Darba tilpums | 955kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2982cm3 |
| Dzinēja jauda | 136bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 300Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 103mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1200up to 2 400 RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.7litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 150km/h |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.4m |
| Vidējais | 10 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.