Šis 2.4 AT (157 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Toyota ražoja no 2001 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 221Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2362cm3 |
| Dzinēja jauda | 157bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 88.9mm |
| Virzuļa gājiens | 96.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4684mm |
| Platums | 1826mm |
| Augstums | 1679mm |
| Garenbāze | 2715mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1580mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1565mm |
| Klīrenss | 175mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2305litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1090litre |
| Pašmasa | 1580kg |
| Pilnā masa | 2261kg |
| Darba tilpums | 680kg |
| Permitted road-train weight | 3621kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 710 to 860km |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pilsētā | 12.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.