Šis 3.0 AT 4WD (223 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Toyota ražoja no 2001 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 301Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2995cm3 |
| Dzinēja jauda | 223bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 86.4mm |
| Virzuļa gājiens | 83.8mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4684mm |
| Platums | 1826mm |
| Augstums | 1689mm |
| Garenbāze | 2715mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1575mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1555mm |
| Klīrenss | 185mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2305litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1090litre |
| Pašmasa | 1760kg |
| Pilnā masa | 2261kg |
| Darba tilpums | 501kg |
| Permitted road-train weight | 3849kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 710km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.