Šis 2.7 AT (188 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Apvidus auto, ko Toyota ražoja no 2013 līdz 2016. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 4865mm |
| Platums | 1925mm |
| Augstums | 1730mm |
| Garenbāze | 2790mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1635mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1650mm |
| Klīrenss | 197mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 813litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 269litre |
| Pašmasa | 1955kg |
| Pilnā masa | 2625kg |
| Darba tilpums | 670kg |
| Permitted road-train weight | 3305kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2672cm3 |
| Dzinēja jauda | 188bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 90mm |
| Virzuļa gājiens | 105mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 252Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.3second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 72litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 910km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Pilsētā | 16 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.5 litri / 100km |
| Vidējais | 11.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.