Šis 2.2 D AT (94 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko Toyota ražoja no 1996 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 4530mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1620mm |
| Garenbāze | 2735mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1840litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 180litre |
| Pašmasa | 1450kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2184cm3 |
| Dzinēja jauda | 94bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 206Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2200RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 94mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | to 1 330km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Ārpus pilsētas | 5.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.