Šis 2.4 AT 4WD (160 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Minivens, ko Toyota ražoja no 2001 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 4650mm |
| Platums | 1760mm |
| Augstums | 1680mm |
| Garenbāze | 2825mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1505mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1500mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1570kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2364cm3 |
| Dzinēja jauda | 160bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 88mm |
| Virzuļa gājiens | 96mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 221Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 670km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 10.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.